Poslední diskuse
Info o blogu

Tento blog je určen pro zájemce a majitele blogů na serveru MRK.cz.
Jeho provozovatelem je MRK.cz s.r.o.

Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte správce Martina Maťáka.

Online zprávy z rybářských závodů

27.4.2009 NOVINKA Změny a novinky, Trvalý odkazPřipravili jsme pro vás nový modul do blogů MRK.cz - využijí jej především organizátoři rybářských závodů, kteří potřebují systém pro publikování aktualit a průběžných výsledků.

V našich blozích můžete nyní své závody snadno zveřejnit na internetu - stačí několik kliků, napsat jejich název, datum, vypsat seznam soutěžících a pak už můžete začít zadávat úlovky, fotky, zprávy od vody... Program za vás počítá průběžné výsledky jak celkové, tak případně po sektorech. V jednom blogu můžete mít i více závodů (archiv).

Zároveň s tímto projektem nabízíme všem organizátorům vícedenních závodů podporu na webu www.mrk.cz v podobě velmi viditelné diskuse - jde o hlavní sezónní diskusi, která mění své zaměření podle aktuálních témat (v zimě dírky, na jaře výstavy, v létě soutěže apod.). Nebráníme se ani další spolupráci - závody nechápeme jako komerční aktivitu, velké závody rádi podpoříme. Pokud si nevíte rady, zřídíme vám blog se závody sami a dáme vám instrukce, jak pokračovat. Ozvěte se nám.